High-Temperature Gas-Fired Drying Machine for Wood Panel Coating Heating
Szczegóły Produktu:
| Miejsce pochodzenia: | CHINY |
| Nazwa handlowa: | OSMANUV |
| Orzecznictwo: | ISO9001 |
| Numer modelu: | OSM-TRQ-920 |
| Dokument: | Natural Gas Drying Machine.pdf |
Zapłata:
| Minimalne zamówienie: | 1 zestaw |
|---|---|
| Cena: | Zbywalny |
| Szczegóły pakowania: | Opakowanie drewna |
| Czas dostawy: | 45 dni |
| Zasady płatności: | T/t |
| Możliwość Supply: | Negocjacja |
|
Szczegóły informacji |
|||
| Nazwa produktu: | Linia maszynowa suszenia gazu | Transmisja jest ograniczona: | 920 mm |
|---|---|---|---|
| Prędkość linii produkcyjnej: | 1-20 m/min | elektryczność: | 35,5kw |
| Rozmiar maszyny: | 90000 mm*1650 mm*2250 mm | Cykl produkcyjny: | 35-45 dni |
| Stan: | Nowy | Gwarancja: | 1 rok |
| Podkreślić: | gas-fired wood panel drying tunnel,high-temperature MDF curing oven,industrial particle board finishing oven |
||
opis produktu
Ta ciężka gazowa suszarka została zaprojektowana do szybkiego podgrzewania powłok na panele drewniane, w tym MDF, płyty cząstkowe i HDF.System zapewnia wysokie temperatury i intensywny ruch powietrza niezbędny do szybkiego połączenia powłok na bazie wody i rozpuszczalnikówSystem bezpośrednio podpalany zapewnia maksymalną efektywność cieplną w wymagających warunkach fabrycznych.
| Kategoria parametrów | Szczegóły i specyfikacje |
|---|---|
| Model | OSM-TRQ-920 |
| Odpowiedni produkt | MDF, tabliczki cząstek stałych, HDF, płyty sklejkowe |
| Źródło ciepła | Bezpośredni układ odgrzewania powietrza gazowego |
| Maks. temperatura pracy | 250°C |
| Szerokość przenośnika | 2200 mm (Dostosowywalne) |
| Grubość paneli | 3 mm - 50 mm |
| Odzyskanie energii | Opcjonalny wymiennik ciepła powietrze-powietrze |
| System sterowania | Kontrola temperatury PID z rejestracją danych |
Wykorzystanie metalu w procesie wytwarzania metalu
Tunel wysuszający jest bardzodostosowanyDostępne opcje obejmują różne systemy przenośnikowe (łańcuch, rolka, płaskowierzchnia), różne systemy odzyskiwania ciepła w celu poprawy wydajności orazCustom.długości, aby osiągnąć wymagany czas utwardzania przy określonej prędkości linii.
- Szybki czas utwardzania:Wysoka temperatura powietrza i prędkość drastycznie skracają czas utwardzania
- Wysoka wydajność:System bezpośredniego palenia wprowadza 100% ciepła do pieca
- Robustna konstrukcja:Zbudowany do wytrzymania trudnych warunków przemysłowych
- Zwiększenie bezpieczeństwa:Zintegrowane systemy nadzoru ognia i gaśniczenia ognia
Wdrożenie przez certyfikowanych inżynierów, dokumentacja zgodności dla systemów bezpieczeństwa oraz umowy o konserwacji zapobiegawczej.
Główne sekcje konstrukcyjne są wstępnie montowane.






