300mm*300mm*400mm UV LED Curing Machine dla 200mm*200mm obszaru utwardzania i precyzyjnego utwardzania
Szczegóły Produktu:
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Nazwa handlowa: | OSMANUV |
| Orzecznictwo: | ISO9001 |
| Numer modelu: | LED-1320L-LED-1320L |
Zapłata:
| Minimalne zamówienie: | 1 zestaw |
|---|---|
| Cena: | Zbywalny |
| Szczegóły pakowania: | drewniane pudełko |
| Czas dostawy: | 45 dni roboczych |
| Zasady płatności: | T/T, Western Union |
| Możliwość Supply: | Zgodnie z zapotrzebowaniem klienta |
|
Szczegóły informacji |
|||
| Głębokość utwardzania: | 5-20 mm | metoda chłodzenia: | Chłodzenie powietrzem |
|---|---|---|---|
| Obszar utwardzania: | 200 mm*200 mm | Waga: | 10 kg |
| Tworzywo: | Stop aluminium | Zasilanie: | AC220V |
| Nazwa produktu: | maszyna do utwardzania LED UV | Gwarancja: | 1 rok |
opis produktu
300 mm × 300 mm × 400 mm UV LED Curing Machine
Przegląd produktu
Maszyna do utwardzania UV LED jest najnowocześniejszym rozwiązaniem zaprojektowanym do efektywnego i przyjaznego dla środowiska utwardzania różnych materiałów.urządzenie to oferuje wysoką wydajność i niskie zużycie energii.
Materiał:
Stop aluminium
Głębokość utwardzania:
5-20 mm
Zasilanie:
AC220V
Długość fali:
365 nm
Wymiary:
300 mm × 300 mm × 400 mm
Kluczowe cechy
- Prędkość utwardzania: 1-10 m/min
- Długość fali: 365 nm
- Materiał: stop aluminium
- Obszar utwardzania: 200 mm × 200 mm
- Układ utwardzania ultrafioletowych diod LED
- Przenośny i trwały projekt
- System chłodzenia powietrzem
Specyfikacje techniczne
| Parametry | Specyfikacja |
|---|---|
| Nazwa produktu | Maszyna do utwardzania UV LED |
| Model | Układ utwardzania ultrafioletowych diod LED |
| Materiał | Stop aluminium |
| Długość fali | 365 nm |
| Obszar utwardzania | 200 mm × 200 mm |
| Głębokość uzdrawiania | 5-20 mm |
| Władza | 100 W |
| Waga | 10 kg |
| Metoda chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Zasilanie | AC220V |
| Gwarancja | 1 rok |
Wnioski
Model OSMANUV OSM-LED-1320L nadaje się do różnych gałęzi przemysłu wymagających precyzyjnych rozwiązań do utwardzania UV.
- Przemysł drukarski:Wytwarzanie inkołów i powłok na papierze, plastiku i innych materiałach
- Przemysł elektroniczny:Pozostałe urządzenia i urządzenia, z wyłączeniem tych objętych pozycją 8403
- Przemysł motoryzacyjny:Pozostałe, o masie przekraczającej 1 kg
- Przemysł opakowaniowy:Pozostałe materiały objęte pozycją 8528
Opcje dostosowywania
OSMANUV oferuje dostosowane usługi dla maszyny do utwardzania UV LED w celu spełnienia specyficznych wymagań klientów.
| Parametry | Szczegóły |
|---|---|
| Nazwa marki | OSMANUV |
| Numer modelu | OSM-LED-1320L |
| Certyfikacja | ISO9001 |
| Minimalna ilość zamówienia | 1 zestaw |
| Czas dostawy | 45 dni roboczych |
| Warunki płatności | T/T, Western Union |
| Tryb sterowania | Podręcznik |
Opakowanie i wysyłka
Każda maszyna jest starannie zapakowana, aby zapewnić bezpieczną dostawę:
- Wytrzymałe opakowania kartonowe
- Ochrona foliowa
- Dodatkowe materiały wyściółkowe
- Zabezpieczenie taśmą
Opcje wysyłki:
- Standardowa dostawa: 5-7 dni roboczych
- Wysyłka ekspresowa: 2-3 dni robocze
- Wysyłka międzynarodowa: Dostępna na całym świecie
Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie







