Acrylic Sheet Film Coating Machine | Custom Laminating Line for Scratch Protection
Szczegóły Produktu:
| Miejsce pochodzenia: | CHINY |
| Nazwa handlowa: | OSMANUV |
| Orzecznictwo: | ISO9001 |
| Numer modelu: | OSM-FMJ-620I |
| Dokument: | film Lamintaing.pdf |
Zapłata:
| Minimalne zamówienie: | 1 zestaw |
|---|---|
| Cena: | Zbywalny |
| Szczegóły pakowania: | Drewniane pudełko |
| Czas dostawy: | 30 do 45 dni |
| Zasady płatności: | T/t |
| Możliwość Supply: | Negocjacja |
|
Szczegóły informacji |
|||
| Średnica przewijania: | 1000 mm | Ocena automatyczna: | Automatyczny |
|---|---|---|---|
| Typ przewijania: | Automatyczny | Ogólne wymiary: | 3100x1650x1600mm |
| Maksymalna średnica przewijania: | 1500mm | Moc: | 9KW |
| Kolor maszyny: | Komputer biały | Sposób karmienia: | Tarcie |
| Podkreślić: | acrylic sheet laminating machine,custom film coating machine,scratch protection laminating line |
||
opis produktu
Maszyna do powlekania folią akrylową | Niestandardowa linia do laminowania chroniąca przed zarysowaniami
Skład linii produkcyjnej
- System rozładunku arkuszy akrylowych
- Dmuchawa odpylająca i jonizująca
- Stacja odwijania folii
- Stanowisko do laminowania rolkowego
- Bufor i stół do układania
- Inteligentny panel sterowania
Opis produktu
Maszyna ta jest przeznaczona do nakładaniafolie ochronne na płytach akrylowych, PMMA lub poliwęglanowych. Zapewnia wysoką przejrzystość optyczną po laminowaniu i pozwala uniknąć pęcherzyków powietrza i zarysowań. System jestmodułowe i konfigurowalnezapewniający wysoką przepustowość i minimalną interwencję operatora.
Parametry techniczne
| Parametr | Specyfikacja |
|---|---|
| Szerokość arkusza | Do 1600 mm (możliwość dostosowania) |
| Zakres grubości | 0,5 mm-10 mm |
| Maksymalna prędkość | 15 m/min |
| Kompatybilność folii | Odporny na zarysowania PET, PE, LDPE |
| Sterowanie elektryczne | System PLC |
| Moc operacyjna | 6,5 kW |
| Regulacja napięcia filmu | System automatycznego czujnika napięcia |
Aplikacja
Idealny dla:
- Panele akrylowe (PMMA).
- Osłony wyświetlacza optycznego
- Plastikowe płyty meblowe
- Materiały oznakowania wewnętrznego
Personalizacja
- Rozmiar maszynywedług wymiarów arkusza
- Laminowanie dwustronne(fakultatywny)
- Wstępne czyszczenie lub integracja urządzenia antystatycznego
- Personalizacja zespołu tnącego folię
Cechy
- Laminowanie antystatyczne i bezpyłowe
- Brak pozostałości kleju po odklejeniu
- Regulowane ciśnienie i temperatura laminowania
- Certyfikat CE, przyjazny dla użytkownika interfejs
- Dostępny w pełni dostosowany projekt
Wsparcie i usługi
- Bezpłatny okres próbny z materiałami klienta
- Szkolenie operatorów za pośrednictwem wideo lub na miejscu
- Dożywotnia pomoc techniczna
- Gwarancja dostaw części zamiennych
Pakowanie i wysyłka
- Bezpieczne owinięcie folią stretch + drewniana skrzynia
- Możliwość transportu morskiego lub kolejowego
- Optymalizacja ładowania w celu zmniejszenia kosztów wysyłki
Często zadawane pytania
P1: Czy może laminować obie strony arkusza?
Tak, możemy zapewnićdwustronne laminowaniesystemu na żądanie.
P2: Jaki jest cykl konserwacji?
Minimalne – zalecane comiesięczne czyszczenie i kalibracja napięcia.
P3: Jak zapewnić bezpyłową laminację?
Dmuchawy jonizujące + opcjonalny okap do pomieszczeń czystych zapewniają środowisko wolne od kurzu.
Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie









